1234

قبل بعدي

رمز سلامت زندگی مشترک چیست؟

رمز سلامت زندگی مشترک چیست؟


دختران و پسرانی که می‌خواهند ازدواج کنند، اگر به سه دستور الهی عمل کنند، بسیار اختلاف آنان اندک می‌شود.
1- کم توقع نسبت به هم باشند. یعنی مرد نسبت به زن و زن نسبت به مرد توقع را در حد توان روحی ومالی مرد منظم کند. مرد هم توقع را درحدود عاطفی و جسمی و روحی زن قرار بدهد.

2- پرگذشت درزندگی باشند. اگر زن با سخن تندی شوهر را عصبانی می کند. شوهر اجازه دهد این دعوا یک طرفه بماند. یعنی شعله‌ کوچک به آتش سوزی ختم نشود. دراین حالت مرد سکوت کند تا سخن زن تمام شود.یعنی گذشت زیاد باعث می‌شود آن شعله خاموش شود. وقتی عصبانیت زن تمام شد،مرد بگوید: خانم عزیز خسته شدی! من غذا آماده کنم، دین آسان همین است، ولی تمرین می‌خواهد.

3- هردو صله رحم داشته باشند. مخالفت در آن خلاف دین خداست،خلاف انسانیت است. وقتی مرد می‌خواهد فرزندان خود را نزد مادر خود ببرد، و زن مخالفت می کند. این رفتار عامل اختلاف است. محبت مرد ضربه می بیند. یا اگر مرد بگوید: من به خانه پدرتو نمی‌آیم، تلنگر به محبت است و سردی در رفتار می‌‌آورد.

اضافه کردن نظر

موسسه یکتا خانه مهر
محلی برای انتخاب همسر طبق موازین شرع و عرف
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این موسسه با دار بودن مجوز رسمی و همچنین  کادری متشکل از کارشناسان و مشاوران روحانی و روانشناس در محیطی سالم و بدور از مشکلات دفاتر همسر یابی بدون مجوز و غیر مجاز ،  در کمال رازداری محلی امن و بدون استرس را برای شما فراهم آورده است  ...

تصاویر

تماس با ما

  • ثبت نام فقط به صورت غیر حضوری


تلفن : 32617946 - 09393720408


ساعت مراجعه صبحها ۹/۳۰ الی ۱۳

 

ایمیل : info@yektakhanemehr.ir

  کانال ما در تلگرام

  پیج اینستاگرام ما