1234

قبل بعدي

بدحجابی آمار طلاق را بالا برده است

بدحجابی آمار طلاق را بالا برده است

 به گزارش خبرگزاری بسیج محمد جلائی استاد دانشگاه در گفتگو با این خبرگزاری درخصوص افزایش نرخ طلاق در کشور و دلایل آن اظهار داشت: عوامل متعددی را می توان در افزایش طلاق دخیل دانست، متأسفانه آمار طلاق در افرادی که عمر پیوند زندگی شان کمتر از ۵ سال است بسیار بالا رفته است.

وی افزود: مهمترین عامل طلاق در کشور ما به عدم رعایت اصول و قواعد دین اسلام در زندگی افراد بر می گردد و این مسأله در جامعه اسلامی ما یک ناهنجاری محسوب می شود.

این استاد دانشگاه بیان داشت: بر اساس تحقیقات در بالای شهر تهران از هر ۱۰۰ ازدواج ۵۱ ازدواج به طلاق آن هم در سال های اولیه پیوند زناشویی افراد منجر می شود.

وی بدحجابی در خانم ها و آقایان را یکی از عوامل موثر در افزایش آمار طلاق در کشور خواند و گفت: به دلیل نوع نگاه اسلام به زنان، حجاب خانم ها از حساسیت بیشتری برخوردار است و رعایت نکردن این مسئله به منجر شدن طلاق در خانواده ها دامن می زند، باید گفت بیشترین آسیب ناشی از طلاق متوجه زنان و فرزندان آنها خواهد بود و این تبعات بسیار منفی در جامعه خواهد داشت.

نظرات   

 
Guest
0 #1 Guest 1395-12-11 09:57
سلام علیکم ؟؟؟؟؟
 

اضافه کردن نظر

موسسه یکتا خانه مهر
محلی برای انتخاب همسر طبق موازین شرع و عرف
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این موسسه با دار بودن مجوز رسمی و همچنین  کادری متشکل از کارشناسان و مشاوران روحانی و روانشناس در محیطی سالم و بدور از مشکلات دفاتر همسر یابی بدون مجوز و غیر مجاز ،  در کمال رازداری محلی امن و بدون استرس را برای شما فراهم آورده است  ...

تصاویر

تماس با ما

  • ثبت نام فقط به صورت غیر حضوری


تلفن : 32617946 - 09393720408


ساعت مراجعه صبحها ۹/۳۰ الی ۱۳

 

ایمیل : info@yektakhanemehr.ir

  کانال ما در تلگرام

  پیج اینستاگرام ما