1234

قبل بعدي

برای زن و شوهرها وقت زندگی بهتر رسیده است

 برای زن و شوهرها وقت زندگی بهتر رسیده است

مهارت های ضروری برای زندگی زناشویی ، آموختنی هستند . وقتی فهمیدید زندگی زناشویی چگونه است و زندگی زناشویی رضایت بخش چه مهارت هایی می خواهد ، می توانید مهارت های ایجاد رابطه مثبت و دلنشین را در خود ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که ایجاد و حفظ یک رابطه خوب نیازمند وقت گذاشتن است. برای آن که رابطه زناشویی موفقی داشته باشید ،این قضیه باید اولویت حال حاضر و آینده شما شود.

 

برای ایجاد زندگی زناشویی موفق و مورد رضایت طرفین در خیلی از مواقع نیاز به ایجاد تغییر است ، تغییر معمولا زمان می برد و با خود شما شروع می شود . اولین مرحله ایجاد یک زندگی زناشویی رضایت بخش این است که خود را به تغییر کردن متعهد سازید . ابتدا باید بفهمید در زندگی مشترک خود چه نقشی داشته اید و چه کار می توانید انجام بدهید تا زندگی زناشویی متفاوتی داشته باشید .

در جریان فراز و نشیب های رابطه ، گاهی اوقات به یکدیگر نزدیک می شویم و گاهی اوقات از یکدیگر فاصله می گیریم احساسات رمانتیک ، صمیمیت و عشق معمولا به مرور در زندگی زناشویی کم می شوند . وقتی این احساسات کم می شوند ، بسیاری از زن و شوهرها متقاعد می شوند که به آخر رابطه رسیده اند. در حالی که لزوما این طور نیست معنای کم شدن این احساسات می تواند این باشد که شما و همسرتان تقویت نشده اید و باید رابطه زناشویی خود را در اولویت قرار بدهید.

برای جلوگیری از کم رنگ شدن عشق و احساس و حرکت به سوی زندگی زناشویی لذت بخش و مطلوبتان می بایست در جریان رشد و تعالی ، صبور باشید و فراز و نشیب های تغییر را بپذیرید . تغییر بزرگ از تغییرات کوچک شروع می شود . تغییرات کوچک تدریجی می توانند رابطه شما را شادمانه تر کنند. مطمئن باشید وقتی رفتار خود را عوض می کنید ، عشق و دلسوزی از دست رفته بر می گردد و اگر عشق و دلسوزی در زندگی شما کم شده است ، دوباره زیاد می شود.

در جریان فراز و نشیب های رابطه ، گاهی اوقات به یکدیگر نزدیک می شویم و گاهی اوقات از یکدیگر فاصله می گیریم احساسات رمانتیک ، صمیمیت و عشق معمولا به مرور در زندگی زناشویی کم می شوند . وقتی این احساسات کم می شوند ، بسیاری از زن و شوهرها متقاعد می شوند که به آخر رابطه رسیده اند. در حالی که لزوما این طور نیست معنای کم شدن این احساسات می تواند این باشد که شما و همسرتان تقویت نشده اید و باید رابطه زناشویی خود را در اولویت قرار بدهید.کتاب وقت زندگی بهتر رسیده است ، درک بهتری از زندگی زناشویی به شما می دهد و اطلاعاتتان را در این زمینه بالا می برد . کتاب حاضر به شما یاد می دهد که به یكدیگر دلگرمی بدهید، با هم ارتباط اثربخش داشته باشید ،ریزه كاری های رابطه زناشویی را بفهمید،انتخاب های خود را بهتر كنیدو اختلاف تان را حل كنید.

در طول کتاب تمرین ها دو نفره ی بسیاری وجود دارد و فرصتی را در اختیار شما قرار می دهد که مسائل خود را با همسرتان به کمک گفتگو روشن کنید ولی در این میان لازم است طبق اصولی که نویسنده تاکید دارد در بحث ها رعایت کنید پیش بروید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.اصولی مانند:حواس خود را روی همسرتان متمرکز کنید. به حرف های همسرتان خوب توجه کنید.بدون هر گونه موضع گیری ، حرف همسرتان را بپذیرید . به حرف همسرتان به قصد فهمیدن گوش بدهید . انتقاد و حمله نکنید و قصد دفاع از خودتان را نداشته باشید.هدف شما فهمیدن و پذیرش است نه موافقت صرف این حق شما است که احساسات نگرش ها و باورهای خود را داشته باشید .قبل از آن که بخواهید به همسرتان جواب بدهید از خودتان بپرسید آیا واقعا او را درک می کنم؟ و...

کتاب حاضر به نویسندگی جان کارلسون دارای 10 فصل و 127 صفحه است وتوسط انتشارات دانژه منتشر شده است .

زندگی زناشویی خوب با تو شروع می شود،دلگرمی دادن در رابطه زناشویی،فهمیدن رابطه ،صداقت و راحتی :روراستی،ارتباط مبنای رابطه اثربخش،مهارت های ارتباطی،انتخاب در رابطه زناشویی،اختلاف زناشویی،حل اختلاف :کاربرد مهارت،استفاده از شیوه های خودیاری برای تداوم زندگی زناشویی بهتر،عناوین فصول ذکر شده در کتاب حاضر می باشد و در هر یک از این فصول با مهارت های مهمی آشنا می شوید که در بهبود رابطه شما موثر هستند .

مشخصات کتاب

نویسنده:جان کارلسون،دان دینک مایر

مترجم:مهرداد فیروزبخت

ناشر:دانژه

 

منبع : خانه مهر

اضافه کردن نظر

موسسه یکتا خانه مهر
محلی برای انتخاب همسر طبق موازین شرع و عرف
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این موسسه با دار بودن مجوز رسمی و همچنین  کادری متشکل از کارشناسان و مشاوران روحانی و روانشناس در محیطی سالم و بدور از مشکلات دفاتر همسر یابی بدون مجوز و غیر مجاز ،  در کمال رازداری محلی امن و بدون استرس را برای شما فراهم آورده است  ...

تصاویر

تماس با ما

  • ثبت نام فقط به صورت غیر حضوری


تلفن : 32617946 - 09393720408


ساعت مراجعه صبحها ۹/۳۰ الی ۱۳

 

ایمیل : info@yektakhanemehr.ir

  کانال ما در تلگرام

  پیج اینستاگرام ما